Skip to main content

RESE-ARCH

Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się biurem projektowym. Tworzymy grupę młodych inżynierów i artystów zarazem. Nasza współpraca rozpoczęła się już za czasów studenckich, a teraz przybrała bardziej oficjalną formę. Zajmujemy się ogólnie pojętym projektowaniem, łącząc przy tym inżynierię i sztukę. Lata współpracy pozwoliły nam wypracować pewne schematy przekładające się bezpośrednio na efektywność i efektowność projektową.

Naszych klientów, traktujemy jak Partnerów biznesowych, często nawiązując długotrwałe relacje oparte na wzajemnych korzyściach. Chcemy, aby w części procesu projektowego uczestniczył również Klient – mamy wtedy pewność, że projekt powstaje dla Państwa, a nie jak to w wielu przypadkach bywa dla samej idei projektowania.

WSPÓŁPRACA

Komunikacja w biznesie jest niezwykle ważnym elementem. Każdy projekt rozpoczynamy od ustalenia pewnych wytycznych i ram czasowych, dzieląc całość na konkretne etapy. Zawsze jasno określamy zasady i cenę dotyczącą danego projektu. To z pewnością jest istotne dla obu stron procesu projektowego, bo ułatwia współpracę. W czasie prac projektowych  pozostajemy w stałym kontakcie, tak aby ewentualne zmiany, pomysły, miały szansę zaistnienia, a efekt procesu projektowego stał na jak najwyższym poziomie, dając powód do zadowolenia, zarówno Państwu jak i nam. W miarę możliwości preferujemy kontakt osobisty, który mimo wszelkich dogodności dzisiejszej technologii jest najwartościowszym zestawem informacji dla projektanta. Pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje i dostosowujemy się do Państwa wymagań, czy oczekiwań.

LOKALIZACJA

Naszym podstawowym obszarem działania jest Śląsk i Aglomeracja Górnośląska – tu zawsze możemy dojechać i spotkać się w celu omówienia projektu. Z klientami z reguły spotykamy się u samych zainteresowanych lub w terenie. Nie wykluczamy też innych rejonów, jednak w tym wypadku utrudniona komunikacja może wpłynąć na koszty.

Wiele projektów, nie wymaga kontaktu bezpośredniego, dlatego też pracujemy za pośrednictwem internetu dla klienta z całej Polski, a także zagranicy.  Internet daje ogromne możliwości komunikacji, jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju konferencje on-line, czy komunikatory internetowe. Znajdziecie nas również na facebooku, czy portalach branżowych.

PROJEKTY

Nie chcemy się zamykać na jeden konkretny obszar projektowy, dlatego poruszamy tematy z bardzo szerokiego zakresu, a każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem opracowywanym z jeszcze większym zapałem. Poprzez zróżnicowaną tematykę projektową stale się rozwijamy, udoskonalając tym samym każdy choćby najbardziej typowy projekt. Twoje cele i potrzeby są dla nas wytyczną i wartością nadrzędną, dlatego pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje.

Stale współpracujemy z innymi firmami z branż dla których projektujemy, co pozwala nam zachować kompleksowość swoich usług, a tym samym ułatwić Państwu sprawę oferując kompletne rozwiązania. Projektowanie ma na celu optymalizację samego procesu produkcji / wykonawstwa, dlatego dobry projekt to podstawa. Chętnie zmierzymy się z nietypowymi projektami.

Architektura

100%

Aranżacja wnętrz

90%

Wizualizacje

80%

Grafika

60%

Design

70%

Film

45%

Zawsze do dyspozycji ... Masz pytanie - pisz

RESE-team

Twoja inwestycja jest dla nas najważniejsza - zainwestuj w profesjonalny projekt

RESE-team

Zaufaj nam. Na pewno nie pożałujesz

RESE-team