Z przyjemnością prezentujemy nasz nowy projekt domu jednorodzinnego. Jest to dwukondygnacyjny dom o łącznej powierzchni użytkowej ok 150 m2, zlokalizowany w starym dębowym lesie. Projekt póki co na etapie koncepcji, jednak liczymy na dalszą realizację.

Zapaszmy do zapoznania się z projektem.

[button color=”see-through-2″ hover_text_color_override=”#fff” image=”default-arrow” size=”medium” url=”http://rese-arch.pl/portfolio/dom-w-lesie/” text=”czytaj więcej” color_override=”” hover_color_override=”#5ca0e0″]

Już niedługo zaprezentujemy pierwsze filmy i zdjęcia z innej perspektywy. Ponadto prowadzimy prace nad identyfikacją wizualną pewnego biura nieruchomości – projekt jeszcze w lutym wzbogaci nasze portfolio – tak więc zachęcamy do odwiedzania naszej strony.

Zachęcamy również do polubienia naszego nowego profilu na Facebooku – gdzie na bieżąco dzielimy się z wami naszymi spostrzeżeniami, ciekawymi artykułami i produktami z dziedziny architektury, oraz naszymi najnowszymi projektami.

[button open_new_tab=”true” color=”see-through-2″ hover_text_color_override=”#fff” image=”fa-facebook-square” size=”medium” url=”https://www.facebook.com/ResearchStudioProjektowe” text=”Facebook” color_override=”” hover_color_override=”#5ca0e0″]

Leave a Reply